| | | | |


Oficiální partneři plesu

Hlavní partneři plesu

Logo Továrek, Horký a partneři, advokátní kancelář s. r. o.
Továrek, Horký a partneři, advokátní kancelář, s.r.o., (http://thtak.cz/cz/) patří mezi přední brněnské advokátní kanceláře, poskytující služby v oblasti obchodního práva. Na základě analýzy potřeb klienta navrhuje řešení „na míru“ v běžných a zejména složitějších otázkách obchodního práva. Při zpracovávání zakázek klade THT důraz na propojení právní a ekonomické oblasti.

PM Advisory
Public Market Advisory, s.r.o., (http://www.pmadvisory.cz) poskytuje profesionální vzdělávání, poradenství a servis v oblasti korporátního práva a financí, zejména v oblasti zadávání veřejných zakázek. Kurzy připravují pro zadavatele veřejných zakázek i pro uchazeče o veřejné zakázky. Cílem je zvyšování odborné způsobilostí všech subjektů podílejících se na zadávání a realizaci veřejných zakázek.

Surgal clinic
SurGal Clinic (http://www.surgalclinic.cz/) je privátní chirurgická klinika, unikátní zdravotnické zařízení svého typu v České republice. Jejím hlavním cílem je poskytnout klientům špičkovou lékařskou a sesterskou péči pomocí nejmodernější techniky v příjemném prostředí. SurGal Clinic je smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven v České republice.

Czech Bond
CzechBond, a.s., (http://www.czechbond.cz/) funguje na českém trhu od roku 2009. Hlavní činností společnosti je obchod s nemovitostmi a poskytování finančních služeb. V oblasti realit se specializují na nákup nemovitostí v dražbách, od insolvenčních správců nebo na přímý výkup od vlastníků. V oblasti financí se zaměřují na poskytování krátkodobých zajištěných úvěrů pro právnické osoby, faktoring a odkup bonitních pohledávek.

Partneři plesu

Exekutorský úřad Mrg. Krejsty Havel a partners White&Case
Dentons Europe BBH s. r. o. Deloite Legal
PwC Střelička a partners AK Soukup
Joukl a partneři AK Steska, Kavřík Kancelář Žídek a spol.
Freedom financial services
Kroupa Helán Superdental
Premium fashion brands RegioJet SynopsIS
Hošek Motor Elsa Brno PARK

Mediální partneři plesu

Právní prostor Codexis

nahoru