| | | | |


Oficiální partneři plesu

Hlavní partneři plesu


Továrek, Horký a partneři, advokátní kancelář, s.r.o., patří mezi přední brněnské advokátní kanceláře, poskytující služby v oblasti obchodního práva. Na základě analýzy potřeb klienta navrhuje řešení „na míru“ v běžných a zejména složitějších otázkách obchodního práva. Při zpracovávání zakázek klade THT důraz na propojení právní a ekonomické oblasti.


SurGal Clinic je privátní chirurgická klinika, unikátní zdravotnické zařízení svého typu v České republice. Jejím hlavním cílem je poskytnout klientům špičkovou lékařskou a sesterskou péči pomocí nejmodernější techniky v příjemném prostředí. SurGal Clinic je smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven v České republice.


Skupina Oportys je předním profesionálním zpeněžovatelem majetku v České republice a na Slovensku. Je licencovaným dražebníkem v obou zemích. Kromě klasických a elektronických dražeb majetek zpeněžuje výběrovými řízeními, řízenými přímými prodeji a elektronickými aukcemi. Zaměřuje se zejména na průmyslové areály, obchodní centra, bytové domy, kancelářské objekty, logistické areály, developerské projekty, pozemky k výstavbě a fungující obchodní společnosti. Skupina Oportys pracuje jak pro privátní klientelu, tak aktivně zpeněžuje majetky v insolvenčních řízeních. Má vlastní tým právníků a ekonomů a umí pracovat v českém, slovenském, anglickém, německém a francouzském jazyce. 

DAS
D.A.S. od roku 1995 brání slušné lidi před nespravedlností, nesmysly, zvůlí, byrokracií, nejasnými podmínkami a neférovým přístupem. V praxi to znamená, že když chcete uplatňovat svá práva a nemůžete vynakládat za právníky velké peníze ze svého, tak si u D.A.S. zaplatíte službu, která se jmenuje Pojištění právní ochrany - a pak máte právní služby zajištěny v uvozovkách zdarma. Právní ochrana je prostě služba, která slušným lidem v životě chrání záda. Brání řidiče, zaměstnance, cestovatele, živnostníky a celou řadu dalších profesí či oblastí života. S nonstop právní ochranou D.A.S. vám už prostě nikdo nepošlape vaše práva.

Partneři plesu

Havel a partners

Havlíček Kroupa Helán
   

Na plese spolupracují

 

Mediální partneři

 

nahoru