Vyhledávání na této stránce není aktivní.

Oficiální partneři plesu 2023

Platinový partner plesu

Foto: 1. Aliaves>

ALIAVES & Co., a. s. – přední specialista na prezenční i on-line vzdělávací školení, kurzy a konference určené jak pro veřejnou správu a samosprávu, tak pro odborníky z řad advokacie a notářů.  Snažíme se naslouchat svým posluchačům a připravovat témata kurzů a konferencí dle jejich potřeb a požadavků. Zakládáme si na kvalitě našeho lektorského sboru, který tvoří špičky v jednotlivých právních oborech – soudci, akademici i praktici, autoři příslušných zákonů z jednotlivých ministerstev. Kvalita vzdělávání má zásadní dopad na pracovní výsledky našich posluchačů, a proto je naším cílem, aby u nás přednášely jen ty nejuznávanější kapacity z daného oboru. Kvalitní vzdělání je vlastně investicí. Můžete přijít o majetek, o práci, ale vzdělání a vychování jsou hodnoty, které Vám nikdo nevezme.

Generální partner plesu

Foto: 2. AEGIS_LAW_logo_112021_RGB_BLACK>

Aegis Law byla založena jako dlouhodobý projekt s cílem pomáhat ostatním překonávat jejich právní problémy a spolupracovat s lidmi, kterým důvěřují a které májí rádi. Usilují o dlouhodobé vztahy se svými kolegy i klienty. Jejich cílem je porozumět podnikání jejich klientů, protože jedině tak je možné porozumět tomu, co je pro ně důležité. Jsou dobří v tom, co dělají, jejich tým nasbíral desítky let zkušeností z předních mezinárodních advokátních kanceláří. Pomáhají svým klientům překonávat právní problémy, se kterými se potýkají. Mají rádi náročné případy, protože je na nich vidět, že se nebojí přijímat výzvy.

Hlavní partneři plesu

Foto: 3. tht-logo>

Továrek, Horký a partneři, advokátní kancelář – dost malí na to, abychom osobně znali své klienty a oni znali nás, ale dost velcí na to, abychom se mohli pustit i do velkých projektů. Jsme renomovanou brněnskou advokátní kanceláří s pobočkou v Ostravě. Specializujeme se na obchodní a občanské právo, v jejichž rámci pro klienty tvoříme nová individualizovaná řešení s vysokou přidanou hodnotou. S námi jste o krok napřed.

Foto: >

Oportys je aukční a realitní poradenská společnost. Jako jedni z nejzkušenějších a nejspolehlivějších zpeněžovatelů majetku v Česku i na Slovensku provádíme veřejné dražby, veřejná i neveřejná výběrová řízení, řízené přímé prodeje a elektronické aukce. Zaměřujeme se na zpeněžení komerčních i rezidenčních nemovitostí, zpeněžení závodů, podílů, akcií i movitého majetku. Disponujeme řadou zajímavých neveřejných investičních příležitostí. Dlouhodobě spolupracujeme s insolvenčními správci a zajištěnými věřiteli na zpeněžování majetkových podstat z insolvenčních řízení. V rámci našich činností si zakládáme na důvěře a úzkých osobních vazbách, máme vlastní širokou databází dlouhodobě spolupracujících investorů.

Partneři plesu

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.